حق چاپ و نشر

ژورنال آزادی اندیشه

ژورنال آزادی اندیشه یک ژورنال با دسترسی آزاد (open access) است و بر اساس مجوز بین المللی کریتیو کامنز (creative commons) منتشر می‌شود. همه مقالات منتشر شده در ژورنال، برای عموم در دسترس هستند و شامل هیچ گونه محدودیت استفاده نیستند. بر اساس مجوز کریتیو کامنز نسخه برداری و بازنشر مقالات به شرط ذکر منبع آن‌ها و به شرط ذکر تغییرات احتمالی که در آن‌ها داده‌شده است، مجاز است.

نویسندگانی که مقالات و آثار خود را برای انتشار در ژورنال آزادی اندیشه می‌فرستند، حق چاپ و نشر را به صورت محدود به ژورنال آزادی اندیشه واگذار می‌کنند، به این معنی که نویسنده تعهد می‌کند که مقاله‌اش در جای دیگری در نوبت چاپ نبوده است و تنها با ذکر منبع و لینک به نشر اصلی مقاله‌ (ژورنال آزادی اندیشه)، این حق را دارد که مقاله را در وبسایت شخصی یا رسانه اجتماعی دلخواه بازنشر کند.

نویسنده در هر زمانی می‌تواند برای به‌روز رسانی مقاله خود، نسخه دیگری از همان مقاله را ارسال کند. مقاله به‌روز شده پس از گذراندن مراحل همتاخوانی یا تأیید شورای دبیران در سامانه ژورنال آزادی اندیشه به‌روز می‌شود. توجه داشته باشید که تاریخچه مقاله و نسخه‌های پیشین آن همچنان در دسترس عمومی خواهند ماند. 

اشتراک ژورنال

نسخه آنلاین

ژورنال آزادی اندیشه (FTJ) یک ژورنال با دسترسی آزاد است. نسخه آنلاین این ژورنال و همه مقالات آن، در وبسایت رسمی این ژورنال در آدرسhttps://journals.iranacademia.com/FTJ ، و به زبان‌های فارسی و انگلیسی، در دسترس است. نسخه الکترونیکی ژورنال آزادی اندیشه رایگان پخش می‌شود.

اشتراک نسخه چاپی

برای خوانندگان، نویسندگان، کتابخانه‌ها و دیگر مؤسسه‌ها

شما می‌توانید به طور نامحدود، نسخه چاپی ژورنال را مشترک و آن را از طریق پُست دریافت کنید. شما می‌توانید اشتراک خود را در هر زمانی که تصمیم بگیرید، لغو کنید. هزینه هر نسخه چاپی ژورنال 15 یورو، و هزینه پستی آن، 7 یورو است. ازینرو، با مشترک شدن نسخه چاپی ژورنال، هر شش ماه یکبار، ۲۲ یورو پرداخت خواهید کرد.

فُرم اشتراک نسخه چاپی:  https://iranacademia.com/subscriptions

شماره‌های پیشین و سفارش نسخه‌های بیشتر

اگر می‌خواهید نسخه‌های چاپی پیشین ژورنال را خریداری کنید، از آرشیو ژورنال، در وبسایت رسمی انجمن آزادی اندیشه،  به نشانی  https://azadiandisheh.com/?p=1732 ، دیدن کنید.

اگر می‌خواهید سری نسخه‌های چاپی همه شماره‌های پیشین ژورنال آزادی اندیشه را خریداری کنید، درخواست خود را از طریق فرم تماس، با آدرس https://iranacademia.com/contact، برای مدیریت اشتراک انتشارات ایران آکادمیا بفرستید.